line decor
  
line decor

 


 
 
 
 
 

Zajęcia survivalowe w Zabużu...

Survival jest to umiejętność przetrwania w extremalnych warunkach oraz w sytuacjach stresujących. Wspinaczka, pokonywanie mostów linowych, strzelanie z łuku czy wiatrówki to tylko część umiejętności których możemy nauczyć się w na obozie przetrwania, zielonej szkole lub specjalistycznych zajęciach.

Zajęcia survivalowe

Program zajęć przygotowywany jest przez instruktorów survivalu w ten sposób aby uczył samodzielności, współpracy zespołowej i sposobów poradzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Przy okazji można się nauczyć tutaj przyrody, fizyki, biologii, chemii, medycyny, psychologii, terenoznawstwa i rozmaitych sprawności i sposobów zachowywania się w sytuacji ekstremalnej. A wszystko to jest zorganizowane w formie dobrej zabawy.

 

Koszt zajęć: 35 zł / osobę - pakiet 3 godzin zajęć survivalowych:

Przykładowe zajęcia: (wspinaczka skałkowa, strzelanie z łuku, wspinanie po oponach, strzelanie z wiatrówki i z markera paintballowego do celu stałego, szukanie skarbów wykrywaczem metali, pokaz rozniecanie ognia, nauka wiązania węzłów)
 

   

Koszt zajęć: 50 zł / osobę - pakiet 6 godzin zajęć survivalowych

Przykładowe zajęcia: (wspinaczka skałkowa, strzelanie z łuku, wspinanie po oponach i drabince speleologicznej, strzelanie z markerów paintballowych do celów stałych i ruchomych, most linowy, strzelanie z wiatrówek i broni pneumatycznej RAM, gra gps - szukanie skarbu z wykrywaczem metali, zjazd pionowy po linie z opon, rozniecanie ognia)

 Koszt zajęć: 60 zł / osobę - 6 godzin zajęć ognisko

( organizacja ogniska, kiełbaska, pieczywo, herbata, ketchup, musztarda)

 

Zimowe zajęcia survivalowo - rekreacyjne   Nie prześpij zimy !!

Przykładowe zajęcia: wspinaczka lodowa za pomocą czekanów i raków po specjalnie przygotowanej ściance - drytooling, poruszanie się w terenie za pomocą rakiet śnieżnych, nauka orientacji w terenie i zasad przetrwania zimą, budowa schronienia zimą, pojedynki łucznicze, gra terenowa z wykorzystaniem urządzeń gps i poszukiwaniem skarbów, oraz oczywiście ognisko i kulig.

Bądź aktywny zimą – nie zapadaj w sen zimowy

Koszt zajęć: 60 zł / osobę - pakiet 4 godziny zajęć ognisko kulig

rezerwacja na telefon kom. 600 500 525

Zajęcia prowadzone są pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej posiadającej odpowiednie uprawnienia i przygotowanie pedagogiczne, na sprzęcie posiadającym odpowiednie atesty i certyfikaty.

Program zajęć jest ustalany indywidualnie i w zależności od liczebności grupy, zainteresowań, terminu i pogody. Zajęcia podkreślone mogą być realizowane za dodatkową opłatą. Zajęcia trwają ponad 6 godzin dziennie przed i po południu oraz w nocy. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów survivalu z Szkoły Przetrwania „SERWAL”.