line decor
  
line decor
 


 
 
 
 
 

Paintball w Zabużu...

PAINTBALL

Połączenie adrenaliny wyzwalającej emocje z strategią i taktyką z szachownicy w atmosferze strzałów rodem z filmu sensacyjnego to recepta na wyśmienitą zabawę. Celem gry jest unieszkodliwienie maksymalnie dużej ilości wrogów za pomocą markera na farbę i wykonanie zadania zawartego w scenariuszu. Zapewnimy markery, maski, mundury - sędziego i fają zabawę.

Spróbuj jak smakuje smak zwycięstwa  już od 45 zł / osobę ( 100 kul )

 

ARCHERY TAG

Archery Tag - nasza propozycja na aktywność o każdej porze roku - szczególnie zimą, gwarancja ruchu, zastrzyk adrenaliny i dobra zabawa dla osób w każdym wieku... 
Maska, łuk i strzały z zabezpieczonymi, piankowymi grotami oraz widowiskowe scenariusze dostarczą pełen pakiet niezapomnianych wrażeń... a my zorganizujemy turniej w każdym wskazanym miejscu wraz z przeszkodami.

Podejmij wyzwanie już od 25 zł / osobę ( pakiet 1 godzinny )

 

ZAWODY STRZELECKIE

Duch rywalizacji, sprawne oko i pewna ręka, pozostał tylko wybór broni: łuk, wiatrówka a może marker paintballowy? Ale w co mam  strzelać cel stały, nie przecież kiedyś byłem królem strzelców wybieram ruchomy?  Wspaniała zabawa na każdą imprezę i w każdym towarzystwie... już dziś zarezerwuj strzelnicę.

Sprawdź się – celuj w dziesiątkę....